Overzicht
Op donderdag 26 november aanstaande wordt ons jaarlijkse Pensioenfondsenseminar gehouden. Ook dit keer vindt de bijeenkomst plaats in het mooie Kasteel Woerden. Het belooft een middag te worden vol kennisuitwisseling, inzichten en discussies over actuele pensioenonderwerpen.
We starten het inhoudelijk programma met Roel Mehlkopf, die u zal meenemen in de wereld van scenariodenken. Marc Heemskerk zal vervolgens zijn ervaringen en inzichten met betrekking tot het nieuwe pensioenstelsel met u delen.
We sluiten de middag af met de live opname van een aflevering van de podcast-serie van Roel en Marc, “wegwijs na invaren”.
Programma Pensioenfondsenseminar
12.30 uur – 13.30 uur
Ontvangst met lunch
13.30 uur – 13.40 uur
Welkomstwoord door Hanneke Hofmans
13.40 uur – 14.40 uur
Roel Mehlkopf – Scenariodenken
Roel Mehlkopf laat u het nieuwe pensioenstelsel doorleven op basis van concrete scenario's rondom financiële en niet-financiële risico's – ondersteund door een 'mini-experience' met AI-video's. De sessie is praktisch, interactief en direct relevant bij het nemen van bestuurlijke beslissingen rondom het nieuwe pensioenstelsel.
14.40 uur – 15.30 uur
Marc Heemskerk – Evaluatie van het pensioenstelsel
Hoe staat het vertrouwen in ons pensioenstelsel ervoor? In deze presentatie gaat Marc Heemskerk in op de sterke punten van het nieuwe stelsel, de knelpunten in de praktijk en de onderdelen die voor verbetering vatbaar zijn.
15.30 uur – 16.00 uur
Pauze
16.00 uur – 17.00 uur
Live opname podcast “Wegwijs na invaren”
17.00 uur
Borrel
Wij hopen u donderdag 26 november te mogen ontvangen.
Persoonlijke informatie
Belangrijk: Om veiligheidsredenen zal deze pagina verlopen en wordt uw sessie na 15 minuten inactiviteit op uw scherm afgesloten.
Vul de onderstaande informatie in en klik vervolgens op Volgende om door te gaan. Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.